Bestseller

Muzeum Auschwitz Birkenau

Brak zwrotów/anulacji na rezerwacje dokonane po 1 Marca.

WAŻNE!: Ze względu na zmiany w regulaminie Muzeum Auschwitz zachęcamy do rezerwacji naszej wycieczki z większym wyprzedzeniem (min. 30 dni). Rezerwacje last minute mogą być ograniczone lub niedostępne.

Podstawowe informacje: Opuść Kraków na kilka godzin, żeby odwiedzić jedno z najważniejszych historycznych miejsc Europy – znajdujące się na liście UNESCO Muzeum Auschwitz i Obóz Koncentracyjny Birkenau w Oświęcimiu. To memoriał poświęcony ponad 1,5 miliona ofiar zamordowanych przez Nazistów podczas II wojny światowej oraz symbol Holokaustu – jednych z największych zbrodni przeciwko ludzkości w historii świata. Birkenau znajduje się w Oświęcimiu i służy obecnie jako Muzeum Narodowe Auschwitz-Birkenau o powierzchni 191 hektarów: 20 hektarów w Auschwitz O i 171 hektarów w Auschwitz II.

Miejsce odbioru: Wycieczka rozpoczyna się w podanym miejscu w centrum Krakowa, a dokładne miejsca odbioru będą podane po zarezerwowaniu wycieczki. Kierowca i/lub przewodnik mówiący w języku angielskim zabiorą Państwa bezpośrednio do muzeum Auschwitz I, a tam grupą zajmie się przewodnik mówiący w poprzednio wybranym języku. Wycieczka z przewodnikiem po dwóch obozach koncentracyjnych zajmuje około 3,5 godziny.

Godziny wycieczki: w zależności od dnia, dostępne godziny można sprawdzić podczas rezerwacji wycieczki.

Typ wycieczki: Wycieczka jest dostępna jako zwykła wycieczka i „mała grupa”, gdzie zwiedzanie odbywa się w grupach po 20 osób, zamiast zwykłych 20. Pozwala to na mniej zatłoczoną grupę i większy dostęp/pytania do przewodnika. Obie opcje mają ten sam program.

Tour duration: 7 godzin
Availability: Codziennie
Languages:
    -
Type of tour: Regularna / Prywatna

✓ Odbiór z miejsca zbiórki

✓ Opłata za wstęp do muzeum

✓ Licencjonowany przewodnik w wybranym języku w małych grupach

✓ Nowoczesny i klimatyzowany minibus / van

✓ Anglojęzyczny kierowca

✓ Pomoc pilota / kierowcy

0 godz. 00 min. Boarding

1 godz. 30 min Przyjazd do Auschwitz I

1 godz. 40 min Wejście do Auschwitz I

3 godz. 40 min Transfer do Birkenau

4 godz. 00 min Wejście do Birkenau

5 godz. 20 min Wyjazd do Krakowa

6 godz. 50 min Przyjazd do Krakowa

You may be interested in also: